Obrázek týdne:
Hlasujte pro obrázek týdne

BlueBoard.cz
BlueBoard.czMilan Čurda

Protože je to náš čestný člen, máme tu i jeden článek z novin o našem Čurdovi.

Odkazy na videa s Čurdou:

Co bude k obedu - odkaz
Milan Čurda - odkaz
Milan Čurda - odkaz
Opilý řidič Čurda se neléčí, půjde do vězení - odkaz8 promile alkoholu v krvi je pro normálního smrtelníka konečná dávka. Né však pro čtyřicetiletého Milana Čurdu z Tuhaně na Semilsku. Ten s tímto mixem je schopen řídit fekální vůz!
Čurdovi to poprvé neprošlo loni v dubnu, kdy byl při dopravní akci Kryštof načapán se 4 promilemi, což ho stálo 19 tisíc na pokutě.

Nedal se zastrašit a o necelý měsíc poté si to Čurda šněroval se svým fekalním vozem za vesnicí, kde – a osobně se nedivím – mu silnice byla malá, že sjel do příkopu a narval to do pouliční lampy. Cajti mu naměřili rekordních 8 promile!!! alkoholu v krvi. To ho stálo 18 tisíc, zákaz řízení na dva roky a 4 měsíce podmínečně s odkladem na 16 měsíců.
Čurda v kabině fekálního vozu zůstal, avšak jako spolujezdec. Některé vesničany to ale stále děsilo natolik, že před fekalním vozem uskakovali do příkopu...:o)

Čurda si dal rok voraz a letos v červenci opět udeřil! Tentokrát, jak jinak než opilej (přes 2 promile), sjel s traktorem do požární nádrže a převrátil ho na bok.

No, mám pocit, že se tentokrát Čurda zchladí ve vězení... Nadruhou stranu to, že neměl řidičák ho ochránilo od ztráty sedmi bodů dle nového, tolik diskutovaného, Šizáku...:o)

Tady je něco málo výroků, které k těmto kauzám zazněly:

  • loni po nehodě... Čurda: „Skoro teď nepiju a sekám dobrotu. Obě pokuty budou hodně přes dvacet tisíc, to je jasné. A to je na mašli“


  • letos po nehodě... Čurda: „Betonovou jímku zrovna opravují a je bez plotu. Navíc byla tma jako v pytli. Kolo traktoru najelo na šikmý okraj bazénu, a pak jsem už bokem letěl dolů. Bylo tam asi po kolena bahnité vody. Nic se mi nestalo, mám trochu odřenou nohu.“


  • Čurdova maminka: „Pořád mu říkám, že ho chuť na pivo zničí. Sotva dostane pár korun, hned je propije s kamarády. Tu nehodu jsem neviděla, ale přišel domů celý od bahna a bez bot. Nedá si pokoj. Sotva zahlédl pojízdnou prodejnu, už k ní zase zamířil pro pivo. Přitom musí koupit chleba, cukr a další věci...“


Čurda je dítě štěstěny (a paní Čurdové, samozřejmě...:o). Předpokládám, že nejen v těchto mediálně známých případech jezdil pod vlivem, přesto nikdy nezranil ani sebe ani nikoho jinýho.

převzato z zdenaapivo.cz
online:

celkem:pozvánky:

nonCulture.net