Obrázek týdne:
Hlasujte pro obrázek týdne

BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Viděl jsem z posedu orgie!Sodoma-Gomora u Kardašovy Řečice?Byl jsem svědkem sexuálních orgií, tvrdí důchodce z Říčan u Prahy, který obývá chatu u Kardašovy Řečice. Je mi 84 let a mnohé jsem už zažil, uvádí ve svém otřesném svědectví. To, co viděl na začátku srpna, mu prý vyrazilo dech a ještě dnes s odstupem času, to rozdýchává. Jeho příběh nabízíme i čtenářům.

"Jako obvykle jsem vyrazil do olíbeného lesíku v Řehořinkách u Kardašovy Řečice." sděluje důchodce, "na posed. Já nikdy neodolám a i když mi to dělá potíže, pokaždé na něj musím vylézt. Rozhled z něj je úžasný. Ten kritický den jsem na posedu usnul. Probudil mě až řev motorek, přijíždějících po lesní cestě od Řečice. Blížiy se ke mně. Na opuštění posedu bylo pozdě, a tak jsem zůstal tiše sedět v naději, že motorkáři zase rychle odjedou. To se ale nestalo. Místo toho zastavili takřka podemnou, z ruksaku vytáhli obrovskou deku a rozložili jí na zemi.
A co se dělo pak ? Raději nevzpomínat. Pětice mladíků se začala osahávat a oddávat se rozkoši. Během chvilky byli všichni nazí a řádně vzrušení. Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Olizovali si penisy, lezli po sobě a při souložích se nestoudně strídali mezi sebou. Jejich hekot se rozléhal po celém lese a já se jen modlil, aby na mě ta zběr nekápla.
Když pak dokonali své dílo a smilstvo, leželi tam, dokud to na ně zase nepřišlo. Všichni si potom stoupli, vzali do ruky svá vzrušená mužství a hrali si s nimi do uspokojení. A v tom okamžiku přišla další rána. Málem mě ranilo. Ta prasata se sehnula a kapky lásky začala slízávat z deky. Potom se mládenci oblékli, skočili na motorky a zmizeli tam, odkud přijeli. Poté, co jsem se celý bledý vrátil do chaty, chtěla mi žena volat záchranku. Ta scenérie mě mohla přivést do hrobu. Nedivím se, že národ vymírá, když zdraví statní mladíci obcují mezi sebou a ženské k tomu vůbec nepotřebují. Prostě Sodoma Gomora! Ty kluky občas vidívám. Spokojené, veselé, bezstarostné. Výchova mládeže je dnes v háji. Jak bude vypadat budoucnost, to opravdu nevím. Naštěstí mě to už trápit nemusí."

online:

celkem:pozvánky:

nonCulture.net